ᐈ 5 найбільших дітей, народжених у світі – великі новонароджені – самі великі 2024

Коли люди думають про немовлят, вони зазвичай дивуються тому, які вони маленькі і чарівні. Від милих повзунків до мініатюрних дитячих шкарпеток і шапочок – все, що стосується новонароджених дітей, є крихітним. Однак не всі немовлята влізуть у крихітні, мініатюрні наряди, які ви бачите в дитячих магазинах – деякі новонароджені вражають своїх батьків і лікарів своїми вражаючими розмірами.

Хоча малюки з цього списку, безумовно, все ще можна назвати милими, вони аж ніяк не крихітні! Сьогодні ми розглянемо 5 найбільших немовлят, народжених у світі, і дізнаємося трохи про обставини їхньої дивовижної появи на світ.

5. Дитина Кетлін Абельс

Вага: 7 кг 255 г


Ім’я дитини: Чеснер


Зріст: 62 см


Рік народження: 2007


Місце народження: Кейптаун, Південна Африка

ᐈ 5 найбільших дітей, народжених у світі - великі новонароджені - самі великі 2024

Кетлін Абельс, яка вже була матір’ю чотирьох дітей, під час пренатальних обстежень дізналася, що чекає двійню. Однак у пологовій залі на неї чекала несподіванка, коли виявилося, що вона народжує єдину, надзвичайно велику доньку! Медперсонал сказав Кетлін, що це була найбільша дитина за всю історію пологів у лікарні.

Чи знаєте ви?

Кетлін прокоментувала, що її сім’я складається з “загалом великих людей”, але все одно була здивована вражаючим розміром її новонародженої доньки.

4. Дитина Франциски дос Сантос

Вага: 7 кг 711 г


Ім’я дитини: Адемільтон


Зріст: Невідомо


Рік народження: 2005


Місце народження: Сальвадор, Бразилія

ᐈ 5 найбільших дітей, народжених у світі - великі новонароджені - самі великі 2024

Син Франсіски дос Сантос, який важив удвічі більше за середню вагу новонародженої дитини, здобув статус найважчого немовляти в Бразилії. Це вражаюче велике немовля стало п’ятою дитиною Франциски, і вона з’явилася на світ шляхом кесаревого розтину. На жаль, причиною такого розміру малюка став діабет його матері. Хоча вони обоє перебували під ретельним наглядом і лікувалися від наслідків її захворювання, вони продовжували насолоджуватися в цілому добрим здоров’ям.

Чи знаєте ви?

Лікарі констатували, що коли народився малюк Франциски, він був такого ж розміру, як і середньостатистична шестимісячна дитина!

3. Дитина Тетяни Халіної

Вага: 8 кг


Ім’я дитини: Надія


Зріст: Невідомо


Рік народження: 2004


Місце народження: Алтай, Сибір

ᐈ 5 найбільших дітей, народжених у світі - великі новонароджені - самі великі 2024

Тетяна Халіна, яка вже народила вісьмох доньок і трьох синів, все ще була здивована розміром своєї новонародженої доньки. Мамі та доньці пощастило, що пологи пройшли без ускладнень і були здоровими, а медичний персонал підтвердив, що маленька Надія почувається добре і розвивається належним чином. Після того, як Тетяна пережила вагітність з недостатньою кількістю поживних продуктів, вона та її сім’я отримали допомогу від місцевої громади.

Чи знаєте ви?

Обоє батьків були шоковані, побачивши її, коли вона з’явилася на світ, але батько Надії нібито втратив дар мови від її розмірів, коли вона народилася!

2. Дитина Ані та Мухаммада Хасануддіна

Вага: 8 кг 600 г


Ім’я дитини: Акбар.


Зріст: 62 см


Рік народження: 2009


Місце народження: Кісаран Суматра

У 41 рік Ані народила свого напрочуд великого сина за допомогою 40-хвилинного кесаревого розтину. Незважаючи на ускладнення, пов’язане з розміром дитини, яке виникло через надмірний рівень глюкози, викликаний її діабетом, і мати, і дитина вийшли з цього досвіду в доброму здоров’ї. Двоє братів і сестер малюка Акбара також були великими, але він все одно був карликовим у порівнянні з ними і дивував своїх батьків своїм зростом.

Чи знаєте ви?

Батько хлопчика, Мухаммад, разом з лікарями коментував його ненажерливий апетит. Радіючи міцному здоров’ю дитини і матері, він все ж думав: “Сподіваюся, я зможу дозволити собі достатньо годувати малюка, адже йому потрібно більше молока, ніж іншим дітям”.

1. Найбільша дитина Анни Бейтс

Вага: 10 кг


Ім’я малюка: Його просто прозвали “Крихітка”.


Зріст: 71 см


Рік народження: 1879


Місце народження: Канада

ᐈ 5 найбільших дітей, народжених у світі - великі новонароджені - самі великі 2024

Дитина Анни Бейтс була найбільшою дитиною, народженою у світі. Анна Бейтс була велетнем, відомим своїм вражаючим зростом і своїм шлюбом з велетнем Мартіном ван Бюрен Бейтсом, зріст якого сягав 2.4 метра. Народження їхнього сина швидко побило світовий рекорд Гіннеса за найважчі пологи. На жаль, їхній син помер через 11 годин. Оскільки не було часу дати йому належне ім’я, його ласкаво прозвали “Малюк”.

Чи знаєте ви?

Коли у Анни відійшли води, вона втратила близько шести літрів рідини!