Site icon Express News

Конкурси на Геловін для дорослих: добірка прикольних і цікавих

Традиційно на Геловін не тільки вирізають гарбузи, вбираються і випрошують цукерки. Не менш поширені ігри та розваги. Як можна повеселитися та у що пограти дорослим на найзагадковіше свято?

Які є конкурси на Геловін для дорослих? Розваг безліч: «Кімната жаху», «Кривава Мері», «Донос графу Дракулі», «Гарбузовий вибух», виловлювання ротом яблук із бочки. Поговоримо про кожен із них докладніше.

«Кімната жаху»

Геловін — сучасне міжнародне свято, що увібрало в себе традиції стародавніх кельтів. Вуд Ванда в книзі «Геловін. Страшно смачні рецепти на День Всіх Святих» розповідає, що моторошне свято щорічно відзначається 31 жовтня. Одна з улюблених розваг людей цього дня — відвідування кімнати страху. Випробувати незабутні емоції можна не тільки в парку атракціонів, а й удома.

Як провести конкурс «Кімната жаху» на Геловін? Господар будинку або організатор вечірки на честь Геловіна розповідає гостям, що одна з кімнат приховує в собі щось жахливе. Настільки моторошне, що кожна людина, яка потрапила до неї, кричить від жаху. Потім господар свята запитує, чи є доброволець, готовий відвідати кімнату страху.

Разом зі сміливцем організатор вирушає в підготовлену кімнату, в якій погашено світло і горить свічка. Добровольцю надається можливість задути її гучним криком. Після виконання завдання господар вечірки відводить учасника, який виконав завдання, в іншу кімнату і вирушає до решти гостей, уточнюючи, чи є ще охочі відвідати таємне місце.

З кожним новим охочим полоскотати собі нерви все повторюється, а напруга і страх серед гостей у цей час наростають. Сміливцям видаються пам’ятні призи, а тим, хто відмовився відвідати моторошну кімнату, призначають покарання. Наприклад, виконання бажання.

«Кривава Мері»

В основі цього конкурсу ідеальний для Геловіна коктейль «Кривава Мері». У класичному рецепті напою присутня горілка, томатний сік, сіль, чорний перець, вустерський соус, лимонний сік і гострий соус. Коктейль виходить пікантним і страхітливим, що нагадує кров.

За бажання рецептуру напою можна змінити. Наприклад, додати в нього побільше гострого соусу, щоб випробувати яскраві відчуття.

Як провести конкурс «Кривава Мері» на Геловін? Правила прості:

  1. Попередньо у великій ємності приготуйте коктейль «Кривава Мері». Його кількість залежить від того, скільки людей беруть участь у конкурсі.
  2. Станьте або сядьте в коло.
  3. Наповніть одну склянку коктейлем.
  4. Коли ведучий увімкне музику, передавайте склянку по колу, поки музика не зупиниться.
  5. Той, хто пролив напій або той, на кому закінчилася музика, стає Кривавою Мері. Учасники повідомляють йому про це фразою: «Тепер ти Кривава Мері».
  6. Гравець, який програв, до дна випиває склянку з коктейлем і вибуває зі змагання.
  7. Склянку знову наповнюють напоєм і продовжують конкурс, поки не залишиться один переможець.

Виловлювання ротом яблук із бочки

Ця традиційна британська гра існує кілька століть. Англійці настільки люблять конкурс із ловом яблук, що проводять його не тільки в Геловін. Як пояснює Вільям Похлєбкін у книзі «Кухня століття», гру традиційно влаштовують і 5 листопада — у Ніч Гая Фокса.

Як провести конкурс виловлювання ротом яблук із бочки на Геловін? Ось правила гри:

  1. Підготуйте містку ємність. Підійде бочка, велика каструля, таз.
  2. Налийте в неї воду комфортної температури.
  3. Киньте в ємність попередньо помиті яблука.
  4. За командою ведучого ловіть яблука ротом.
  5. Перемагає той, хто швидше за всіх зумів дістати фрукт.

Можна ловити яблука на час. Тоді перемагає той, хто дістане більше яблук за один сеанс гри (30 секунд, хвилина).

«Донос графу Дракулі»

Це своєрідна варіація відомої багатьом гри «Зіпсований телефон». Як провести конкурс «Донос графу Дракулі» на Геловін? Для гри не знадобиться додаткових атрибутів, потрібно лише вимкнути або приглушити світло. Ось як грати в гру:

  1. Учасники сідають в один ряд.
  2. Останній гість тихо, щоб не чули інші, говорить сусідові на вухо будь-яку фразу-донос про графа Дракулу.
  3. По черзі учасники передають інформацію один одному.
  4. Перший гравець голосно оголошує донос, який отримав через своїх товаришів.
  5. Коли фраза, яку озвучив останній учасник, не відповідає тій, що виголосив перший гравець, члени команди з’ясовують, хто і коли припустився помилки. Цей гість вибуває з гри.
  6. Конкурс триває доти, доки не залишиться трійка переможців. Їм вручають пам’ятні призи.

«Гарбузовий вибух»

Письменник В. В. Лещинська в книзі «Велика книга свят і привітань» розповідає, що основний атрибут Геловіна — гарбуз. В основі конкурсу традиція вирізати на свято нечисті з помаранчевого овоча лякаючі пики.

Як провести конкурс «Гарбузовий вибух» на Геловін? Підготуйте нитки, чорні маркери та помаранчеві повітряні кульки.

Під час першого етапу конкурсу учасники надувають кульки та маркером зображують на них обличчя гарбузових світильників. Якщо кулька лопається, учасник не може перейти на другий етап і вибуває з гри.

Кому вдалося виконати завдання першого туру, прив’язують кульку нитками до коліна. Настає другий етап конкурсу: учасники без допомоги рук і сторонніх предметів повинні лопати кулі суперників і намагатися захистити цілісність свого повітряного гарбузика.

Гра триває до того моменту, поки не залишиться один учасник із цілою кулькою.

Геловін — яскраве і таємниче свято. Створити незабутню атмосферу веселощів і жаху допоможуть цікаві конкурси. Готуйте вечірку, запрошуйте друзів і насолоджуйтеся водночас містичною та радісною обстановкою.

Більше матеріалів на тему: Геловін 2021

You may also like

Как правильно использовать пушер

Фільми, від яких не можна відірватися: кіноподорож

Лучшие топ 20 турецких сериалов — по мнению зрителей

Корейські чоловічі імена зі значенням: добірка популярних варіантів

Імена для дівчинки казахські: добірка красивих варіантів

Китайські фільми про кохання: добірка найкращих

Добавить комментарий

Для отправки комментария вам необходимо авторизоваться.

Exit mobile version